Biotage® Extrahera™ LV-200

Automatizált mintaelőkészítő munkaállomások opcionális GLP szoftvercsomaggal
A Biotage® Extrahera™ munkaállomások automatizálják a mintafeldolgozást, méghozzá mérnöki pontossággal. Kompakt mintaelőkészítő rendszer, amelyet a sebesség, a rugalmasság és a végfelhasználó szem előtt tartásával terveztek.

Kapjon megbízható eredményeket. Minden alkalommal.

Az automatizált mintaelőkészítő munkaállomás, amelyet kis mennyiségű minták feldolgozására építettek, a kézi mintaelőkészítés egyszerűségével és a folyadékkezelő digitális integritásával, mindezt egyetlen kis alapterületen.

Automatizált mintaelőkészítő munkaállomás kis mennyiségű mintákhoz
Az új Biotage® Extrahera™ LV-200, egy GLP-képes, automatizált mintaelőkészítő munkaállomás, amely a mikroelúciós technológiák 96 lyukú tömbjeihez és a klasszikus 96 lyukú SPE, SLE és PPT vagy PLD fogyóformátumokhoz készült.

A Biotage-nél hiszünk abban, hogy az automatizálást könnyűvé kell tenni.

A kis térfogatú minták mintaelőkészítése kényes feladat, amely biztos kezet és megbízható eredményeket igényel. A Biotage® Extrahera™ LV-200 munkaállomás kis térfogatú minták - akár 5 µl - feldolgozására készült, a kézi mintaelőkészítés egyszerűségével és a folyadékkezelő digitális integritásával, mindezt egy kis alapterületű berendezésben. Az LV-200 egy megfizethető árú, GLP-képes, pozitív nyomással működő munkaállomás, amely kis mintamennyiségekből is nagy eredményeket biztosít.

Jelölje ki, nyomja meg és futtassa
Az LV-200 kezelése egyszerűvé válik a Biotage tiszta, egyszerű és intuitív felhasználói felületével. A módszerek létrehozása és futtatása az ujjbegyeivel még soha nem volt ilyen egyszerű, csak válassza ki a mintaelőkészítési technikát és mehet.

Szüksége van a GLP nyomon követhetőség és adatintegritás előnyeire a GLP bonyolultsága nélkül? Igen, ez a lehetőség is rendelkezésre áll. GLP-frissítéssel vagy anélkül, az LV-200 nem igényel szoftvermérnököt a rendszer teljes potenciáljának kiaknázásához: nincs programozás, nincs szimulátorszoftver, csak az intuíciója.

A legjobb az egészben, hogy nem kell költséges és speciális oktatási tanfolyamokra támaszkodnia ahhoz, hogy a csapat új tagjait felzárkóztassa. Valószínűleg nem lesz szüksége a felhasználói kézikönyvre - de a biztonság kedvéért készítettünk egyet.

Pipettázás, ez fontos
A pipettázás a rendszer alapja: ezért tettük az LV-200-at 50, 200, 1000 µl-es és 1000 µl-es széles furatú mintahegyekkel kompatibilissé.

Pozitív nyomással működő automatizált mintaelőkészítő munkaállomásként az LV-200 a 8 csatornás pipettafej segítségével 5-800 µl közötti minták párhuzamos feldolgozására képes.

A kis mintamennyiségek pipettázásához szükséges pontossággal és precizitással tervezett LV-200 biztosítja a szükséges pipettázást.

Pozitív nyomás, kiváló eredmények
A vákuum alapú feldolgozással szemben a pozitív nyomás alkalmazása azt jelenti, hogy a mintákat nagyfokú áramlásszabályozással és egyenletes betöltéssel kezelheti. A vákuumos elosztó nem képes kezelni a minta viszkozitásának változásait, ami meghosszabbodott és következetlen mintafeldolgozási időkhöz vezet. A pozitív nyomással a minták folyamatosan mozgásban maradnak, így megbízható eredményeket és kiváló visszanyerést biztosít.

Biotage Extrahera LV-200 prospektus

Download

Biotage - GLP

Download

Érdeklődés a termék iránt

7 + 9 =

Ne maradjon le új anyagainkról, iratkozzon fel hírlevelünkre!